İndir.com mobile uygulama yarışması.

"İndircom mobile uygulama yarışması"

Mobil Uygulama sektöründe yeni ve yaratıcı fikirler elde edebilmek, Türk girişimcilere bu konuda tam destek sağlamak amacıyla indir.com tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Yarışması’nın 3. turu için kayıtlar başladı!

Android veya iOS tabanlı uygulama geliştiren herkes indir.com’un yaptığı 'indir.com Mobil Uygulama Ödülleri' yarışmasına katılabilir. Ancak bunun için uygulama ve oyunların 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama mağazasına eklenmiş olması gerekmektedir.

Uygulamasının daha çok kullanıcı tarafından indirilmesini isteyen ve bu sebeple uygulama marketlerinde üst sıralarda yer almasını isteyen mobil geliştiriciler için bu yarışma harika bir fırsat! Geliştiriciler Mobil Uygulama Yarışması kapsamında uygulama veya oyunlarını mobil sektörde daha çok kullanıcıya ulaştırabildikleri gibi aynı zamanda harika ödüller de kazanma şansı elde edecekler.

Bu Yıl 2 Yarışma 2 Etkinlik Düzenlenecek!

İndir.com tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen etkinlik için yeni düzenlemeler yapıldı. 1. ve 2. Turundan farklı olarak 'indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016' programı 2 yarışma, 2 etkinlik şeklinde olacak.

Kazananlar İçin Harika Ödüller Var!

Aşağıda belirtilen başvuru formundaki gerekli şartları sağlayarak Mobil Uygulama Yarışması’na katılmaya hak kazanan uygulamalar ilk önce jüri değerlendirmesinden geçecek, daha sonra halk oylamasına sunulacak.

Oylamalar sonucunda başarılı olarak dereceye girenlere birbirinden muhteşem ödüller takdim edilecek. Verilecek olan ödüllerin bir kısmı belirlenirken henüz kesinleşmeyen ödüller de var. İlerleyen günlerde onlar da indir.com tarafından paylaşılacaktır. "hangi ödüller var"

Kesinleşen Hediyeler

 • Birinciye 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com'dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com'dan 5.000TL değerinde reklam.

 • İkinciye Antalya'da 1 hafta tatil, indir.com'dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı...

 • Üçüncüye Antalya'da 3 gün tatil, indir.com'dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı...

Üniversitelilere Özel Yarışma!

'indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016' yarışmasında dereceye girerek çeşitli ödüllerin sahibi olanlar dışında üniversite öğrencileri için de özel bir yarışma düzenlenecek. Bu yarışmada kazananlara Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecektir.

Üniversiteliler için yapılacak olan yarışmanın ödül töreni ise birincinin öğrenim gördüğü Üniversitede yapılacaktır.

‘Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ Takvimi

 • Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016
 • Son Başvuru: 30 Ağustos 2016
 • Halk Oylaması: 5 Eylül 2016
 • Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016
 • Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 şartları ve kayıt formu

'indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016' Takvimi

Herkesin bağımsız bir şekilde tek başına veya 3’erli grup şeklinde katılabileceği Mobil Uygulama Yarışması’nın program takvimi:

 • Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016
 • Son Başvuru: 28 Nisan 2016
 • Halk Oylaması: 30 Nisan 2016
 • Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016
 • Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016 

Bu yarışmanın ödül töreni de 14 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

'indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ şartları ve kayıt formu

Kamil Kalkan

Kamil Kalkan

UI/UX Designer & Web Developer

Yorumlar